27.10.2016

Wiadomość dla rodziców

Dzień w naszym przedszkolu zaczyna się od godziny 7.00. Panie witają dzieciaczki w sali zabaw, gdzie od samego rana panuje radosny klimat, dzieci bawią się, tańczą i śpiewają, czyli jedym słowem dzień u nas zaczyna się miło i przyjemnie. O 9.00 zaczynamy robić się głodni, więc myjemy rączki i idziemy na pyszne śniadanko. od 9.30- 11.30 bawimy się literkami, cyferkami, wierszykami, angielskim, czyli zajęcia wychowawczo - dydaktyczne. O 11.30, gdy pozwala nam na to pogoda, wychodzimy do ogródka, na spacerek, czyli wdychamy swieże powietrze. O 12.30 czeka na nas ciepły obiad, przed którym myjemy rączki. Po obiadku czas na czyste ząbki i poobiedni odpoczynek przy muzyce relaksacyjnej. O 15.00 mamy słodki podwieczorek, a po nim czas tylko dla nas, na  zabawy w kącikach zainteresowań.

Miłego dnia w przedszkolu!